osnovna šola Franceta Prešerna Kranj
Kidričeva cesta 49
4000 Kranj


telefon: 04 20 10 340
faks: 04 20 10 341
elektronska pošta

mail Kontakt Vrtec Podružnica RAGLJE Projekti V živo Vreme Arhiv Slike razredov Slike          

O ŠOLI

Almanah
O pesniku
Prešeren.NET
Spletne učilnice

ORGANIZACIJA

Govorilne ure
Razpored ur
Zaposleni
  Vodstvo šole
  Svetovalna služba
  Predmetna stopnja
  Razredna stopnja
  Podružnica
  Vrtec
  Tehnični delavci
Šolski okoliš
  Svet šole
  Svet staršev
  Šolska skupnost
Vzgojni načrt
Hišni red

Pravila šolskega reda
Šolski sklad
Odlok o ustanovitvi
Status učenca
Obrazci
Prometno varnostni načrt
Načrt varnih poti MŠ
Pravilniki in zakoni
Načrt matične šole

Načrt šole Kokrice
Igrišče
Evidence osebnih podatkov

casoris
DEJAVNOSTI

Shema šolskega sadja
Popestrimo šolo
Šola za starše
Raglje
Šolski časopisi
Krik - eŽurnal
Zavarovanje Odškodnine
Varovanje
Prevozi v šolo
Nacionalno
preverjanje

Varstvo otrok
Zdrav življenski slog
Urniki služb
Zobna ambulanta
Prehrana
Namizno Hokejska liga
Naš apartma za vas

oblak
ŠOLE V NARAVI IN TABORI
1. razred - Rakitna
2. razred - Zavratnik
3. razred - Osilnica
4. razred - Debeli rtič
5. razred - Krvavec
6. razred - Piran
7. razred - Marindol
8. razred - M. Sobota
Vloga za subvencijo
ZANIMIVO

Učitel'ca na poti
Učitel'ca spet na poti
Safe.si
Izobraževalno omrežje
Povezave
Prešernove šole
Jama Okroglo
Računalništvo
Slike razredov
Arhiv slik
Arhiv spletnih strani
P R O J E K T I

Februar
februar / osveŽeno 22. 2. 2018
DOGODKI V TEM, V PREJŠNJEM MESECU IN V NASLEDNJEM MESECU

01.02. Roditeljski sestanek za 2., 3. in 8. r
          Vpis v prvi razred od 9.00 do 16.00 na matični šoli
02.02. Vpis v prvi razred od 9.00 do 18.00 na matični šoli
          Zdravniški pregled 3. c ob 7.30
03.02. Vpis v prvi razred od 9.00 do 13.00 na matični šoli
04.02.
05.02. Roditeljski sestanek za 1., 6. in 9. r 
          Predavanje za starše 1. razredov, Začetno opismenjevanje,
          učne in delovne navade. Kokrica, 17.00, matična šola 18.30.
06.02. Roditeljski sestanek za 4., 5. in 7. r
07.02. Proslava ob kulturnem dnevu
          Matična šola ob 17.00 večnamenska dvorana
          Kokrica 18.00, Kulturni dom Kokrica
08.02. Slovenski kulturni praznik
09.02. Informativni dan za 9. razrede
          
Zobozdravstveni pregled 6. a ob 7.30
10.02.
Informativni dan za 9. razrede
11.02.
12.02.
13.02. Pust
14.02. Napovedana stavka
15.02.   
16.02.
17.02.

18.02.
19.02. Zimske počitnice
20.02. Zimske počitnice
21.02. Zimske počitnice
22.02. Zimske počitnice
23.02. Zimske počitnice
24.02.
25.02.
26.02.
27.02. Skupne govorilne ure KOK ob 17.00, MŠ ob 18.00
          Svet staršev ob 18.30 zbornica matične šole
          Zdravniški pregled 1. a ob 7.30
28.02. Svet šole ob 19.00

         

 
MESEC
MESEC
SEPTEMBER
OKTOBER
NOVEMBER
DECEMBER
JANUAR
FEBRUAR
MAREC
APRIL
MAJ
JUNIJ
JULIJ
AVGUST
Desni meni
URNIKI IN NADOMEŠČANJA

Eduroam

ODJAVA PREHRANE
JEDILNIK MŠ KOKRICA
ALERGENI

PLAN PREVERJANJA

IZJAVA O ZASEBNOSTI
DOGODKI V SLIKI

Zaključek pouka
Valeta
Obisk Ljubljane
Medvedje Brdo
Laboratorij Tular
Kranjske brihte
Outdoor Clasroom
Praznik KS Zlato polje
ESO Planetarium München
Golf na Brdu
Pri poklicnih gasilcih
Pri čebelarju
V Tamarju
RoboCup Junior Italija
Na Svetega Petra
Simulacija sodišča
Na Lubniku
Naravoslovni dan
Naravoslovni dan v Bistri
RoboCU PMaribor
Žogarija
Posočje
Idrijsko
Dolenjska
Celjska kotlina
Papirna akcija
Tek trojk in šolski tek
Garažnica
Srečanje gledaliških skupin Črenšovci
Izbirni predmeti v Celovcu
Premiera ENKOLSA
Dan dejavnosti v muzeju
Otvoritev razstave
Plavalna šola
Kuhamo po Poljsko
ŠZZ v Bohinju
RoboBUM
RoboCUP
Z Roboti v Doberdobu
Delavnica Bolgarskih plesov
Zdravi hamburgerji
Na kmetiji
Soba pobega
Evropska vas
Dan žena
Drugošolci v kuhinji
Na Slovaškem z roboti
Smučarski skoki
Obisk veleposlaništev
Sankanje z Ljubelja
Pustne šeme na matični šoli
Kulturni dan
Pohod v Tamar
Smučarska šola v naravi
Kuhamo zdravo
Domača hrana s 4.a in b
Proslava
Kviz
Decemberska Ljubljana
Muca Copatarica
Obisk v Doberdobu
Božično novoletni sejem
Robotkov dan
Pri gasilcih
Naravoslovni dan
Ekskurzija IP
OTTO roboti
RF17 roboti
Tehniški dan
Tabor Piran, 6cč
Tabor Piran, 6ab
Ekskurzija v Trbovlje
Tabor Prekmurje
Obisk policista
Kolesarček
Tabor četrtošolcev
Mamutov pohod
Tabor sedmošolcev 7c
Tabor sedmošolcev 7a in b
Sprejem prvošolcev
Proslava
Valeta

ne-odvisen.si logo

PREDMETNA PODROČJA

1. razred
2. razred
3. razred
4. razred
5. razred


>Slovenski jezik
>Angleški jezik
>Likovna vzgoja
>Glasbena vzgoja
>Zgodovina-geografija-DKE
>Biologija
>Kemija
>Naravoslovje
>Gospodinjstvo

>Fizika
>Matematika
>Tehnična vzgoja
>Športna vzgoja
>Računalništvo

IZBIRNI PREDMETI 18/19
PUBLIKACIJA ŠOLE 17/18
KROŽKI NA ŠOLI 17/18

DELOVNI ZVEZKI, PRIPOMOČKI in učbeniki 18/19

KATALOG INFORMACIJ JAVNEGA ZNAČAJA